Můj Challenge: Velká změna

Jak vidno, měl jsem teď větší prodlevu a dlouho nenapsal, jak se mi daří v mém úsilí. Pravdou je, že se teď zaměřuji spíše na školu, i když chvílemi se zdá, že zbytečně a ten čas jsem mohl využít lépe.

Momentálně např. dělám na prezentaci na IVT o grafických kartách. Pročíst materiály a dát je dohromady nebylo zas tak těžké. Kámen úrazu je však v tom, dát vše do těch slajdů. Buď tam nemám co dát, nebo naopak to nejde dát pouze do bodů.

Povídat o tom by problém nebyl, ale převést stručně vše do prezentace, tak aby to bylo perfektní, to bych měl dostat spíše výplatu než známku. Školu stranou.

V online podnikání se mi zatím daří tam, kde bych to nechtěl. Sklik se mi jeví jako stále horší. I když jsem tu měl proklik za 15 Kč, celkově to není nic moc. Udělal jsem srovnání s AdSense ještě když jsem ho používal. Sice jiný obsah (méně kvalitní), méně pageviews, ale prokliků mnohonásobně víc a zisk přibližně 4x větší v porovnatelném období.

Skoro tedy uvažuji o tom, že se stanu plátce DPH, jen kvůli AdSense. Oproti Skliku je tam více inzerentů a o dost víc reklamních formátů a navíc i bannery. Do té byrokracie navíc se mi však příliš nechce. I když bych se zase mohl posunout o nějaký ten level výš. Těžká volba.

Nyní nejsem tolik produktivní, neboť jsem se rozhodl více spát. Chodit dříve spát, abych měl více energie a celkově změnil řežim spánku. Později bych rád chodil spát dříve a vstával dříve než doposud.

Tato změna si však momentálně vzala svojí daň. Cítím se tak nějak divně. Budu nejspíš nějakou dobu trpět, než se srovnám a dostaví se pozitivní efekt. Beru to ale jako investici, která by se mi měla vrátit. Myslím, že byl nejvyšší čas, toto udělat.

Jelikož toto píši již pozdě večer, tak popřeji (alespoň sobě): Dobrou noc.