Můj Challenge: Stěhování a nemoc

Ohledně mého challenge jsem již déle nic nenapsal, což mě samozřejmě mrzí. Nyní začal prosinec a do konce roku již moc času nezbývá. Poslední týdny k nějakým změnám. Co se však událo?

Bylo toho dost, školní záležitosti, ale hlavně nemoci. Po dlouhé době na mě vlezla viróza. Horší však bylo zavirování mých webů, které zrovna začali vzkvétat díky přicházející „vánoční horečce“. Pálení v krku je dost nepříjemné a s celkovou malátností to není vůbec ideální stav na nějaké pracování. Ovšem horší je, když onemocní weby. Na mail mi přišlo, že Google nalezl na mém webu škodlivý kód a návštěvníkům vyhazuje výstrahu.

Mizerné, jak už jsem psal. Zrovna když se zvedá návštěvnost a prokliky. Sice jsem psal, že jsem to snad vyřešil, ale nebylo tomu tak. I přes totální zabezpečení se mi to nepodařilo. Našel jsem však, že se může jednat o bezpečnostní problém u GoDaddy, neboť v minulosti podobný problém mělo více lidí.

Nezbylo mi tedy nic jiného, než přejít k HostGator (využijte slevový kupón SLEVA828CZ) a jsem rád. Nová instalace WP a pouze import databází, tolik snad stačí k vyřešení. Polepšil jsem si, mám nyní příjemný cPanel.

Týden mi tedy zabralo řešení tohoto problému, který některé weby odstavil i více než 24 hodin, to se samozřejmě promítlo v příjmech, ale hlavně jsem nabral značné zpoždění. Kvůli nemoci tak dvoutýdenní.

Nyní mám tedy co dohánět, hned po doladění pluginů, šablon apod. u přesunutých webů se musím pustit do psaní a aktualizování webů. Chtěl jsem navíc spustit jeden nový, to se tedy také posune. Pod nohy mi padají klacky…