Jaký byl rok 2011 a jaký bych chtěl rok 2012

Už jsem delší dobu nic nenapsal (stydím se, ale nebyl čas) a nemohu si odpustit takový to „klišé“ článek. Než se tedy dostanou na pořadí čistě o online byznysu, tak malé ohlédnutí na mě a mé jednání v roce 2011.

Před rokem, touto dobou, jsem si do svého diáře udělal poznámku, že rok 2011 bude skvělý. Pamatuji si, že téměř všichni nadávali na rok 2010, který ani mě moc štěstí nepřinesl. Jenže skvělý se jen zdál…

Pravdou je, že to vždy vypadalo, že bude dobře, ale téměř nikdy ta vyhlídka nedošla naplnění. Především první polovinu roku jsem stále čekal a odkládal jsem co se dalo, chtěl jsem změnit mnoho zlozvyků a zlepšit několik věcí, ale vždy jsem si řekl, že až tehdy…

Klasická prokrastinace. Prázdniny jsem si vysnil v růžových brýlích a proto mě samozřejmě zklamali, i když tak špatné zas nebyli. Zlom přišel po nich. O osobních problémech už jsem psal a to se semnou svezlo. Šáhl jsem si skoro na dno.

To byl zlom, který mě nakopnul abych změnil co se dá, ne postupně ale HNED! Přestal jsem odkládat a hlavně se víc smát (deprese zkrátka není produktivní nálada) a být optimističtější.

Odstartoval jsem Můj Challenge, který nevyšuměl, akorát jsem měl hodně starostí a i zdravotní, takže jsem na psaní neměl ani moc náladu. Naštěstí to vypadá, že jsem zdravotně celkem v pořádku, ale přesto obměňuji svůj nezdravý jídelníček.

Minulý rok jsem si stanovil hned několik předsevzetí a většinu nesplnil. Letos spíše obecná: sportovat, dostatečně spát, zdravěji jíst a nevysnívat si budoucnost. Co bude se uvidí a v roce 2012 bych chtěl žít naplno, stále jsem jen čekal, plánoval, viděl jen minulost a nejasnou budoucnost. Chci si více užívat přítomnosti.

Jinak samozřejmě v roce 2012 bych rád nechutně zbohatnul díky online podnikání, především výrobou MFA. Hodně úspěchu i Vám, hlavní je však zdraví a dobrá nálada!