Fashion blogování jako zlatá žíla

Jako student se pohybuji mezi mladými dívkami, nemohl jsem si tedy nepovšimnout nového koníčku. Je jím móda. Chlapsky protáčím bulvy nad nepotřebnými brýlemi a šaty z minulého století.

Samé retro a pak boty na velkém podpatku. Nechápu to, jsem chlap no. Každopádně se s tím vytvořilo i fashion blogging. Holky co blogují o módě a fotí se denně.

Takový příspěvek vypadá asi následovně: rádoby umělecký titulek (nejlépe v jiném jazyce), fotografie sebe v hrůzném oblečení, popis kde bylo co zakoupeno. Stručné a především fotografické, takové tyto blogy jsou.

Občas tam nějaký více či méně smysluplný text je. I když se mi to zdá jako blbost a ani se mi to moc nelíbí, je to to co nyní frčí. Každá druhá má takový blog a ten čtou minimálně desítky dalších holek.

A jak na tom vydělat? PPC nebude asi nejlepší nápad. Holky dají na doporučení a nějakého affil odkazu si nevšimnou. Takže je to jednoduché, získat oblíbenou fashion blogerku a přemluvit jí, aby propagovala některé oblečení. Případně předstírat, že jste holka, ale s fotkama to bude horší…

Ideálně se tedy hodí affiliate na oblečení. Stačí aby si autorka pár kousků koupila, pak se vyfotila, hodila odkaz a nebo publikovala fotky produktů, které by chtěla. No a je to!